banner944
Tahsin Kurumahmut
Tahsin Kurumahmut
11 Haziran 2021 Cuma 11:53
AK Parti Bafra Teşkilatı Üyelik Çalışmalarına Hız Verdi.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz,ve Yönetim kurulu üyeleri Mahallelere (Köy) ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz,parti teşkilatı ile son olarak Aktekke Mahallesine ziyarette bulunarak mahalle sakinleriyle bir araya geldi.AK Parti heyeti bir yandan vatandaşların sorun ve taleplerini dinlerken bir yandan da Gönül seferberliği kapsamında üye çalışmaları gerçekleştirdi.

“TEŞKİLATIMIZIN HER KADEMESİYLE KUCAKLAŞIYORUZ”

“OLUMLU TEPKİLER ALDIK”

Ziyaretlerin ardından yapılan çalışmalar ve aldıkları tepkileri değerlendiren AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, üyelerden ve vatandaşlardan olumlu tepki aldıklarını ifade etti. Başkan Semiz, “Üye çalışmalarımıza ciddi anlamda hız verdik. Ana kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kollarımızdan oluşturulan gruplarla Mahalle ve ev ziyaretleri, yapılıyor. Çok olumlu yönde tepkiler aldık ve bunun yanı sıra bizlerin göremediği eksiklikler hakkında da vatandaşlarımız, üyelerimiz not verdiler. Tüm görüşmeleri teşkilatımıza oturup ve değerlendiriyoruz. Bu çalışmalarımız diğer mahalle ziyaretlerimizle devam edecektir.” dedi.

BAŞKAN SEMİZ,TÜM ÜYELERİ PARTİ TEŞKİLATINA DAVET ETTİ.

Birlik ve beraberlikten güç doğacağını, birlik içinde olmanın faydalı olduğunu vurgulayan Başkan Semiz, tüm üyelerin mutlaka teşkilata gelmeleri ve bir bardak çay içmeleri gerektiğini belirterek “Birlik ve beraberlik hayatın her alanında etkili olduğu gibi siyasette de çok etkili. Biz parti üyelerimizle bir araya geldiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur. Dedi

“ÜYE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Semiz, üye çalışmalarına tüm teşkilatın tam kadro dahil olduğunun da altını çizerek, “Ziyaretlerimizin gayesi, hem kongremize yoğun katılım gösteren belde ve köylerimize teşekkür etmek, hem de üye çalışmalarımızı hızlandırmak.Diye konuştu.

Başkan Semiz son olarak;5 Eylül 2020- 7.Olağan kongremizden itibaren 70 Mahalle ziyareti ve yeni üye çalışması kapsamında 5000 yeni üye kazandırdık partimize.Bu arada pandemi tedbirlerinin normalleşmesi sonrasında Haziran ve Temmuz ayında 48 Mahalle ziyareti programa alındı,bu çalışmalarımızdan da 3000 yeni üye hedefindeyiz dedi.

Son Güncelleme: 16.06.2021 10:57