banner642
banner653

Bafralı Aysu Badminton Tek Kızlar' da Türkiye Üçüncüsü-Bafra Haberleri

Tek Kızlar :

1. Aleyna Korkut                                                 Erzincan Telekom Spor Kulübü.

2. Yağmur Ayça Yoldaş                                       Edirne Gençlik Spor Kulübü Derneği

3. Aysu Arslan                                                     Samsun İlkadım Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü D

3. Yağmur Tuana Yemişen                                 Eskişehir D.S.İ. Bentspor Kulübü Derneği

Badminton Milli Antrenörü ve Bafra Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Şaban Kırcalı " Sporcularımıza maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İlkadım Belediye Başkanı Sayın Erdoğan Tok’a ve İlkadım Belediyesi Gençlik,Spor Kulübü Başkanı Sayın Üzeyir Kodan’a ve emeği geçen herkese sporcularım adına teşekkür ederim. " dedi.

Türkiye Badminton Federasyonu faaliyet programında yer alan ‘11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası’ 29 Kasım – 02 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara / Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde sona erdi

4 gün süren şampiyonaya 45 ilden, 162 kulüp ve 510 sporcu katılım sağladı. Madalya mücadelesi sonunda sonuçlar şu şekildedir;

Çift Kızlar

1. Aleyna Korkut+Elif Rabia Şimşek                   Erzincan Telekom Spor Kulübü.

2. Defne Ilgın Koçak+Yağmur Ayça Yoldaş         Samsun İlkadım Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü D /Edirne Gençlik Spor Kulübü Derneği

3. Elifnur Demir + Zeynep Berre Ocakoğlu          İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

3. Zişan Yaren Ceylan + Şeyma Buket Koç           İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

Çift Erkekler

1. Mert Seven+Mehmet Can Töremiş               Ankara Ego Spor Kulübü/Çorum Belediyesi Sk

2. Muhammed Eren Bilgen+Cengizhan Yazıcı   İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

3. Hamdi Alptuğ Çelikoğlu+Ali Hamza Doğan    Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği

3. Gökay Göl+Emir Pekkaraca                            Manisa Yunus Emre Belediye Spor Kulübü

Karışık Çiftler:

1. Yiğitcan Erol + Zeynep Berre Ocakoğlu            İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

2. Muhammed Haşim Türksoy + Işılsu Artan       Ankara Ego Spor Kulübü

3. Hasan Can Arslan + Eylül Azra Ak                     Kayseri Talas Gençlik Hizmetleri Ve Spor Kulübü/ Niğde Odtü Koleji Spor Kulübü

3. Cengizhan Yazıcı + Meryem Güzel                   İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

Tek Kızlar :

1. Aleyna Korkut                                                 Erzincan Telekom Spor Kulübü.

2. Yağmur Ayça Yoldaş                                       Edirne Gençlik Spor Kulübü Derneği

3. Aysu Arslan                                                     Samsun İlkadım Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü D

3. Yağmur Tuana Yemişen                                 Eskişehir D.S.İ. Bentspor Kulübü Derneği

Tek Erkekler

1. Mehmet Can Töremiş                                    Çorum Belediyesi Sk

2. Mert Seven                                                     Ankara Ego Spor Kulübü

3. Muhammed Haşim Türksoy                           Ankara Ego Spor Kulübü

3. Yiğitcan Erol                                                    İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

Badminton Federasyon Başkanı Murat ÖZMEKİK; ‘ 11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası " alt yapımızın gelişmesi açısından; Federasyonumuz ve Antrenörlerimiz için çok önem arz etmektedir.

En başarılı Badmintoncular bu yaş aralığında yetişmeye başlıyor ve geleceğin Özge Bayrak ve Neslihan Yiğit’leri bu şekilde yetişiyor. Müsabakamıza katılan ve derece elde eden tüm sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ederim. "  dedi.

Bafralı ve İlkadım Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu, Türkiye 3. sü Aysu Arslan' ı kutlarız.

Haber:Oktay ZERRİN- Bafra

Avatar
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner532

banner531