1930 Bafraspor kulübü başkanı Fatih Yıldız, Sosyal medya hesabından 1930 Bafraspor’a sahip çıkılmıyor  diye Bafralı iş adamlarını eleştirmişti.

BAŞKAN YILDIZ NE DEMİŞTİ.

Şehrin sırtından para kazanan ancak kulübe hiçbir katkısı olmayan işadamlarına seslenerek, "Bafra'da para kazanıyorsanız, bir çocuğumuzu da kötü alışkanlıklardan siz kurtarın istedik

BAFRASPOR BAFRAMIZIN BİR MARKASIDIR

Kimseden zorla para istemediklerini vurgulayan Başkan Yıldız, şöyle konuştu;  Kulübün 'borcu var dediniz, kenarı çekildiniz. Bafra'da para kazanıyorsanız, bir çocuğumuzu da kötü alışkanlıklardan siz kurtarın istedik. Bazı işadamlarına sesleniyorum. Telefonlara çıkmayacak kadar yanlış bir şeyler mi yapıyoruz? Çocuklara sahip çıkmak için stadımızın kapılarını açtık, reklam verin dedik, 1 kişi dahi aramadı. Sezonun başlamasına 1 hafta kaldı, bizler 3 senedir buradayız olmaya da devam edeceğiz. Gelmeyenleri de tek tek isimlerini de yazmayacak kadar da karakterliyiz. Zor şartlarda olsa da 1930 Bafraspor her zaman ayakta kalmaya devam edecektir.

BAFRALI İŞ ADAMLARI BAŞKAN YILDIZ’A CEVAP VERDİ.

1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız’ın açıklamasından sonra haber merkezimizi arayan iki iş adamı tepkisini şöyle ifade etti..

Sabah Kahvaltısına Katılmadık diye İşadamlarını spor düşmanı göstermek Başkana hiç yakışmadı.Şimdiye kadar 1930 Bafraspor’a yapmış olduğumuz maddi destekler ne çabuk unutuldu.3 Yıldır bu takımı bir üst lige çıkartacağım deyip iş adamlarından maddi destek alan Başkan Yıldız, önce bu takımı neden 3 Yıldır üst lige çıkartamadım diye kendine sorması lazım.

BAŞARISIZ OLUNCA İŞ ADAMLARI SUÇLANIYOR

Her Başarısızılıkta iş adamlarını suçlayan Yıldız, öncelikle kurumlardan ve iş adamlarından aldığı maddi destekleri nereye harcadığını açıklasın.Başkan Yıldız her sezon başlangıcı yaptığı gibi iş adamlarını 1930 Bafraspor taraftarlarının önüne atmaya çalışıyor.Ama artık buna kimse inanmıyor…

BAŞKAN YILDIZ SON NAKTAYI KOYDU

Başkan Yıldız bugün yaptığı açıklamada Bütün Bafra’nın bu takıma sahip çıkması lazım dedi.

Başkan Yıldız,Bu güne kadar 1930 Bafraspor’a destek veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum.1930 Bafraspor hepimizin ortak değeri,Bafra’nın bir markasıdır.

DESTEK İSTİYORUZ

Bafraspor’a bütün ilçe dinamiklerinin sahip çıkmasını istiyoruz.Bu sezon İyi bir takım oluşturduk inşallah sizlerin de desteği ile bir üst lige çıkacağımıza inanıyorum.

NEREYE HARCAMA YAPMIŞIZ HEPSİ BELLİDİR

1930 Bafraspor kulübü olarak A takımı ile birlikte 6 kategoride oynayan alt yapı futbol takımımız var.

3 senedir yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz..

3 Senedir kulübümüze 240,000 tl  destek çıkıldı.

Her Yıl 7 ay boyunca 15 futbolcumuza 1250 Tl’den Toplam 3 Yıl içinde 393.750 tl maaş ödemesi yaptık.

Bu masrafların içinde lisans ücreti,Futbolcu peşinatı,Deplasman giderleri ,Aşçı ve Malzemeci’nin maaşları, Kulüb binasında kullandığımız Telefon, Digütürk masraflarımız yok

MAÇA BEKLİYORUZ

Yıldız,1930 Bafraspor için her türlü fedakarlığı katlanacağız çünkü başka Bafra yok, tüm futbolseverleri Pazar günü oynayacağımız Hacınabispor maçına bekliyoruz dedi.