1 gün önce Atakum

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Özlem Maraş, belediye çalışanlarının gönüllerini ferah tutmasını isteyerek, "İşini layıkıyla yapan arkadaşlarımız baş tacıdır "dedi.

1 gün önce Bafra Haber

Samsun’u dinlemeye, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Samsun bizim birleştirici gücümüz. Biz bu güçle, bir “Ahenk” içerisinde Samsun’umuzu çok daha ileri taşıyacağız” dedi.

1 gün önce Genel

İYİ Parti'nin Bafra Belediye Başkan Adayı Hamdi Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında tanıtım toplantısı düzenliyor. İşte toplantıya dair detaylar:

1 gün önce Asayiş

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ile Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile yürütülmekte olan “Mesleki Gelişim İçin Bafra TSO İle İş Birliği” projesi kapsamında ‘Mezun Oldum, Ya Sonra” semineri gerçekleştirildi.

1 gün önce Alaçam

Geyikkoşan Güreş Ağası ve İş İnsanı Sn. Hasan ASAN Yeniden Refah Partisi Alaçam Belediye Başkanı Adayı Sn. Avukat Muhammet ERGİN'e destek açıklaması.

2 gün önce Genel

İYİ Parti Bafra Belediye Başkanı Hamdi Yıldız, Kuşçular ve Harız Mahallesi’nde yaptığı konuşmada, Trafik ve otopark sorununu çözeceklerini, otoparkları ücretsiz olarak hizmete sunacaklarını söyledi.

2 gün önce Atakum

Özlem Maraş: "Atakum Hak Ettiği Yatırımı Alacak"

2 gün önce Bafra Haber

HALİT DOĞAN, BAKAN URALOĞLU’NDAN SÖZÜ ALDI “DAHA HIZLI SAMSUN” İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

2 gün önce Ekonomi

Yerel seçimler öncesinde emekliler için yeni bir zam yapılacağı gündemden düşmezken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan bu konuda flaş açıklamalar geldi. Erdoğan, emeklinin zam beklentisine cevap verdi.

2 gün önce Asayiş

Samsun'a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, yıllardır yapılacağı vaadi verilen Ankara-Samsun arası hızlı tren projesi ile ilgili açıklama yaparak, "Samsun'a hızlı tren getireceğiz" dedi.