Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının (TSO) düzenlediği 5.grup istişare fikir alışverişi ve kaynaşma toplantısı Bafra’da bulunan bir davet ve toplantı salonunda yapıldı.
Açılış konuşmasını Bafra TSO Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Topkaya yaparak 5.grupta bulunan inşaatçılar ve diğer birimlerin sıkıntılarından söz etti.

Bafra TSO 5.Grup Meslek Komitesi Ali Kavak yaptığı konuşmada,’’ Bafra Ticaret ve Sanayi Odamızın (TSO) düzenlediği 5.grup istişare fikir alışverişi ve kaynaşma toplantısına hepiniz hoşgeldiniz.
Bafra TSO 5.Grup Meslek Komitesi toplam 320 bulunan bunları 237 tanesi ikamet amaçlı konutların inşaatı , 19 tanesi fabrika, atölye ve sanayi üretimi amaçlayan binaların yapım işi olmak üzere 256 tanesi inşaat işi diğer üyelerimiz ise mühendislik , mimarlık, inşaat malzemeleri , hafriyat, emlak, enerji v.s. işlerle uğraşmaktadır.
İstişare toplantımızın amacı sorunlarımızı net bir şekilde tespit ederek, çözüm üretebilmek , bürokraside bireysel olarak tıkandığımız yerlerde işlerimizi bir nebze olsun rahatlatabilmektedir.


Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanımız Serdal Sefa Kocabaş’ın her zaman söylediği,’’Ben yerine her zaman biz ortak akıl ile berber çözüm yolları bulabilmek , birimizin sorunu hepimizin sorunu mantığı ile sorunlarımıza çözüm üretilmek , neler yapabiliriz konusunda fikir birliği oluşturabilmek için bu ve buna benzer toplantıları bundan sonra sık sık düzenleyerek birbirimiz ile sürekli istişare halinde kalıp hep beraber sıkıntılarımızın üstesinden geleceğimizi inancım tamdır.’’diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantıda ayrıca kurumlarla olan sıkıntılar ve problemler masaya yatırıldı.