Bafra Haber- Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş 2019 seçimleri için çalışmalarına başladıklarını, çalışmalarının şeklini genel merkezden gelecek beyanat doğrultusunda değiştirebileceklerini belirtti.

GENEL MERKEZİN TALİMATINI BEKLİYORUZ.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı "Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz” ifadeleri ile ilgili Brt Haber’e açıklamalarda bulunan MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş, AK Parti ile henüz bir çalışma içerisinde olmadıklarını belirtip “Genel Merkez beyanatı ile beraber çalışmalarımızı düzenleyebiliriz.

İL VE İLÇE BAŞKANLARI KAMPI

Çamaş,9-10-11 Şubat’da Antalya’da MHP İl ve İlçe Başkanları Kampına katılacağız .Orada genel merkez tarafından bizlere bilgi verilecektir. Ama biz 2019 seçimleri için kendi çalışmalarımız 6 aydır sürdürüyoruz. Yarına nasıl bir süreç işleyecek göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemesi konusunda Suriye örneği veren Çamaş “Türkiye'nin bekası için bu adım atıldı. Sorunu kavrayamayanlar var. Herkes bir fırsat beklerken, MHP Türkiye’nin bekasını düşünerek hareket etti.” diye konuştu.