Muğla Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Bafra’lı Halil İbrahim Akmeşe, Yalova İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı oluru ile Yalova İl Milli Eğitim müdürlüğü görevine gelen ve önümüzdeki günlerde resmi ataması yapılacak olan Halil İbrahim Akmeşe,İlkadım ve Bodrum İlçesi’nde yaptığı çalışmaları ile sevilen bürokratları arasında yer alan Bafra’lı bir isim.

Halil İbrahim Akmeşe Sosyal medya hesabı’ndan yaptığı açıklamada;

Sizlere 10 ay önce merhaba dediğim şairin aynı dizeleriyle hoşçakal demek istiyorum.

Yokuş başına geldim, Bodrum’u gördüm, sevdim çalışıp hizmet etme gayretiyle, geldiğim gibi değil aklımı Bodrum’da bırakarak gidiyorum.

Gelirken verdiğim söz üzere sadece aklımı değil, tüm paydaşlarımızın katkı ve destekleriyle filizlenen çalışmalarımızı, projelerimizi hep birlikte başarmış olmanın gururu içinde, eserlerimizi de bırakarak gidiyorum.

Bize bu görevi layık gören Bakanımız Prof.Dr. Mahmut Özer ve devlet büyüklerimizin güvenlerini boşa çıkarmadan, gecemizi gündüzüme katıp çok çalışarak önemli projelere imza atarak Bodrum’dan ayrılıyorum.

Bu güzel şehirde, bizlere yardımcı olan Sayın Kaymakamım Bilgehan Bayar’a, Milletvekillerimize, İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay’a, Belediye Başkanımız Ahmet Aras’a, kurum personeline, özel büro çalışanlarımıza, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, sivil toplum kuruluşlarına, basın yayın organlarına ve Bodrumlulara teşekkür ediyorum.

Göreve başladığım ilk günün heyecanı ve meslekteki 19 yılın tecrübesi ile geldiğim bu güzel şehirden, yeni görev yerim olan Yalova İl Mili Eğitim Müdürlüğü’ne özel ve güzel bir tecrübe ekleyerek gidiyorum.

Aşkla çalışmaya devam edeceğiz.

Allah’ a emanet olunuz.