Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı olan Hamit Kılıç, Cumhur İttifakının tüm teşkilatları ile kenetlenerek çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bafra halkının bağrına bastığı mevcut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, gittiği her yerde yoğun ilgi görürken sosyal medyadan gelen davetlere icabet ederek ve sürpriz ziyaretler gerçekleştirerek halka kucaklaşıyor.

El ele, gönül gönüle Bafra için geyretle çalışacaklarını belirten Kılıç, "Biz 143 bin 109 kişilik büyük bir aileyiz. Hep birlikte yapacağımız çalışmalarla Bafra’mızı yaşanmaktan mutluluk duyulan bir şehire dönüştürme yolumuza devam edecek bu kadim şehri Türkiye Yüzyılı’na hazırlayacağız. Bizim hizmet anlayışımızda ayrı gayrı yok. Herkes bizim kalbimizde. Görev süremizde mahalle ziyaretlerimizi hiç aksatmadık. Gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmadık. Aynı aşkla Cumhur İttifakımızın değerli üyeleri ile gönüllere talip olmayı sürdürüyoruz. Ziyaret ettiğimiz her yerde gerçek manada insana hizmet eden bir belediyecilik anlayışından bahsediyoruz. Bizleri büyük bir teveccühle karşılayan, misafir eden, sıcacık sohbetlerinden nasiplenmemizi sağlayan kadirşinas hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Şimdi yine hep beraber, el ele, gönül gönüle hizmetlerin devam edeceği kutlu bir yolculuğa çıkıyoruz. Allah muvaffak etsin" dedi.

Bafra'da deprem paniği! Bafra'da deprem paniği!

Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç ve Cumhur İttifakı teşkilatları son olarak Adaköy,Koruluk,Fener,Sahilkent mahallelerini ilme merkezinde ise; Gençlik Merkezi ve İsmetpaşa mahallesinde esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdiler.