banner541
banner542

Samsun Bafra Kadınları Aşk'tan Ne Anlar?

Aşk eşittir kör kütük sevme hali olduğuna göre sanırım bunu kanıtlayabiliriz. Şöyle ki biz bayanlar gerçekten hem kör hem de kütük olmuş odunları seviyoruz.

Samsun Bafra Kadınları Aşk'tan Ne Anlar?
Aşk eşittir kör kütük sevme hali olduğuna göre sanırım bunu kanıtlayabiliriz. Şöyle ki biz bayanlar gerçekten hem kör hem de kütük olmuş odunları seviyoruz. Bakınız kör kütük sevme hali demiştim )). Bu kısmı birde erkekler üzerinden değerlendirecek olursak tabi ki bizim gibi eşsiz varlıkları sevdikleri için çok şanslılar fakat aşktan ve kadından pek bir şey anlayabildiklerini sanmıyorum. kadınları ise Aşk erkekler için ev yemeğine tercih edilen fast food bayanlar. Aşk onlar için çabuk, zahmetsiz ve basit olmalı. İlişkiniz de sanki 5 yaşında ki bir çocuğa anlatır gibi davranmalısınız ki sizi anlayabilsinler.

Çabuk severler ,aşık olurlar. Fakat aşktan anlamazlar. Aşk onlar için cinsellik çoğu zaman. Sadece karşı tarafla olan pozitif ilişkisi üzerinden aşk sandıkları duyguları devam ettirmeye çalışırlar. Aşkın romantiklik olduğunu düşünen erkekler de çoğunlukta tabi. Fakat erkekler bazen aşkın karşısında ki insanın duygularını anlamak, empati kurmak, sadakatli olmak olduğunu unuturlar. Bakın insan demiştim değil mi ? Karşısında ki insanın insan olduğunu unuttukları için pek bir şey anladıklarını maalesef söyleyemiyorum.

Karşı taraftan değil de kendi duygularından bile emin olamadıkları için aşkın sadece kadında güzel durduğunu sanırlar. Fakat aşkın en güzel hali iki insanın birbirini delicesine sevmesi ve güvenmesi değil midir ? Aşkı sadece karşı tarafı cinsel obje olarak görmekten vazgeçmeliler. Tabi ki iki insanın arasında belirli bir çekim olmalı fakat bu çekim diğer bütün duygular ile sonsuzluk kazanabilir. Erkekler sanırım aşktan korkuyorlar. Teslimiyet duygusu olarak algı yaratmış onlarda sanırım fakat aşk en güzel teslimiyet değil midir ? :))

banner532

banner531