Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Tüm dünyada, işçi ve emekçiler tarafından, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs, çalışanların sorunlarının dile getirilmesine, çözüm yollarına ilişkin görüşlerin tartışılmasına olanak sağlamıştır. Devletimizin, çalışanlarımız, sendikalarımız ve sivil toplum örgütlerimizle işbirliği içinde yürüttüğü çalışmalar, ülkemizin daha parlak bir geleceğe yürüyüşünde büyük önem taşımaktadır.

1 Mayıs şiddetin, kavganın, çatışma ve gerginliğin günü değil, birliğin, beraberliğin, dayanışmanın, mücadelenin, barışın, kardeşliğin ve baharın günü olmalıdır.

 ‘İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz’ diyen bir peygamberin ümmeti olarak bizlere düşen sadece bu günde değil her zaman işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaktır. 

Bu dayanışma gününü bu günle sınırlı tutmayıp onların dertlerine ortak olmak, sorunlarına çözüm bulmak öncelikli işimizdir. 

Tesisleşmesini Tamamlayan Bafra Belediyesi Yol Çalışmalarına Ara Vermiyor Tesisleşmesini Tamamlayan Bafra Belediyesi Yol Çalışmalarına Ara Vermiyor

Hayatını emekleriyle kazananların, geçimini alın teriyle elde ettikleri helal kazançlarla sağlayanların her zaman yanında ve destekçisi olacağız. 

Bu duygu ve düşüncelerimle Türkiye Yüzyılı hedefimiz için emek ve alın terleriyle gece gündüz çalışan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü yürekten kutluyorum.”