Ak Parti Samsun Milletvekilleri, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Köse, Cumhur İttifakı Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Ak Parti İl ve İlçe ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları yönetimleri, teşkilat mensupları, mahalle temsilcilerinin katılımıyla 26 Şubat Pazartesi günü saat 13.00’de Atatürk Bulvarı Güven Sokak kavşağında yer alan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına Cumhur İttifakı teşkilatları ve vatandaşların yoğun katılımı bekleniyor.

“Türkiye Yüzyılı-Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik” vizyonuyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Bafra’mıza hizmet etmek için yola koyulduk. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye şahsıma duydukları güvenden dolayı bir kez daha kalbi teşekkürlerimi ediyorum. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde hemşehrilerimizin de teveccühüyle rekor bir oy alarak şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diyen Cumhur İttifakı Ak Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç sözlerine şöyle devam etti:

“Cumhur İttifakı olarak el ele vererek çıktığımız yolda gece gündüz demeden çalışıyor, hemşehrilerimizle kucaklaşıyoruz. Bafra için “Gerçek Belediyecilik” inancımızın her vatandaşımıza anlatılması hususunda var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. 

 Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan duaları ve desteğini esirgemeyen kadirşinas hemşehrilerimizle bir arada olabilmek onların görüş ve önerilerini dinleyebilmek adına 26 Şubat Pazartesi günü saat 13.00’de Atatürk Bulvarı Güven Sokak kavşağında yer alan Seçim Koordinasyon Merkezimizin de açılışını gerçekleştirmiş olacağız.” diyen Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç sözlerini “Gönül birlikteliğimizi bu güzel ve özel günde bir kez daha taçlandırmak arzusuyla tüm vatandaşlarımızı SKM’mizin açılışına bekliyoruz” şeklinde tamamladı.