Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun ziyareti ve akabinde gerçekleştirdiği Büyük Samsun Mitingi ile ilgili olarak duygu ve düşüncelerini dile getiren Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, ”Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz Büyük Samsun Mitingi, kutlu yürüyüşün kararlılıkla edeceğinin altını çizmiştir. Samsun Cumhur İttifakı’nın kalesi olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu kenetlenme Allah’ın izniyle 31 Mart seçimlerinde sandığa yansıyacak. Samsun’umuz yine kazanacak” dedi.

Kılıç oldukça coşkulu geçen Büyük Samsun Mitingi ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Yurt dışından dönen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmalarında bu hafta Karadeniz Bölgesi'ne ağırlık verdi ve üçüncü büyük seçim mitingini Samsun’da gerçekleştirdi. Samsun tüm sevdasıyla, coşkusuyla ve her geçen gün artan kararlılığı ile Cumhuriyet Meydanı’nı doldurdu. Samsun merkez ve tüm ilçelerimiz soğuk havaya rağmen liderinin yanındaydı.

Türkiye’mizin gelecek yüzyılını şekillendirecek büyük vizyonun lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen böylesi coşkudaki Büyük Samsun Mitingi , 31 Mart seçimlerinin de  müjdecisidir. Feraset sahibi bu aziz millet kararını vermiştir.

Bafra’mızda böylesi görkemde ve sevdada gerçekleşen Büyük Samsun Mitingi’nde alandaki yerini alarak bu kararlılık zincirinin en önemli halklarından biri olduğunu bir kez daha gösterdi. Mitingimize katılan tüm kardeşlerime kalbi teşekkürlerimi iletiyorum. Böylesi büyük ve güzel bir ailenin bir parçası olmak bizler için her zaman gurur vesilesi oldu. Bu onuru ve gururu ömrümüz boyunca taşıyacak, gösterilen teveccühe layık olmak için tüm kalbimizle çalışmaya Allah’ın izniyle devam edeceğiz.”

Başkan Tosuner’in Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Tosuner’in Ramazan Bayramı Mesajı

Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, “Türkiye Yüzyılı’nın öncüsü Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Samsun’umuzda gösterilen yoğun ilginin Cuma günü Ordu, Giresun, Cumartesi Rize ve Pazar günü Trabzon'da da devam edeceğine yürekten inanıyorum. Karadeniz her zaman liderinin yanında olmuştur, olmaya da devam edecektir” şeklinde konuştu.