Bafra Belediye Başkanlığı’na yeniden aday gösterilen Cumhur ittifakı mevcut Belediye Başkanı Hamit Kılıç, seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Bafra Belediye Başkanı olarak görev yaptığı süre içerisinde temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sık sık vatandaşlarla, esnafla, genç yaşlı, kadın erkek tüm Bafralılarla bir araya gelen Başkan Kılıç, seçim çalışmalarına başladı.

Başkan Kılıç’a AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı.AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz,Mhp Bafra İlçe Başkanı Emin Usta ve AK Parti Bafra İlçe Teşkilatı eşlik etti.

Adaylığının açıklandığı günün ertesi gününde mahalle ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Başkan Kılıç, gittiği her yerde çok sayıda vatandaş karşıladı.

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla Hasbihal eden Başkan Kılıç, “ Biz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yoldan azim ve gururla yürümeye gayret ediyoruz. Kutlu davamıza da Bafra’mıza da gönül verdik; gönül belediyeciliğini halkımızla buluşturduk.

Biz, belediyeciliği 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik. Bu minvalde geride bıraktığımız 5 yılda, şehrinizin gelişimine tüm hemşehrilerimiz tanıklık etti. Alt yapıdan üst yapıya, kültürden sanata, spordan turizme, ulaşımdan tarıma ve eğitime kadar bir çok alanda Baframıza projeler kazandırdık; kazandırmaya da devam edeceğiz.

Şehrimizin en ücra köşesine dahi hizmet götürmeye, çalınmadık kapı bırakmamaya hemşehrilerimize söz verdik.