Yeni seçim dönemi öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilatlarına talimat verdi. 81 il ve 922 ilçede AK Partili vekiller ve MKYK üyeleri sahaya inerek vatandaşlarla buluşacak, şehit ve gazi evlerini ziyaret edecek.

Şehir Buluşmaları Başlıyor

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurt içi ve yurt dışı programları devam ederken, AK Parti teşkilatları da "Şehir Buluşmaları"na yeniden başlıyor. Bu buluşmalarda vekiller ve MKYK üyeleri, esnaf ve kanaat önderleriyle bir araya gelerek şehit ve gazi ailelerini ziyaret edecekler.

Vatandaşın Nabzı Tutulacak

Açıklamalara göre, AK Parti teşkilatları yaz dönemi boyunca yoğun bir saha çalışması yürütecek ve "Şehir Buluşmaları" gerçekleştirerek vatandaşların nabzını tutacak. Bu buluşmalar, milletin sesine kulak verme imkanı sağlayacak.

21 Yıllık Serüven Anlatılacak

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenecek programlarda, AK Parti'nin 21 yılda yaptığı hizmetler anlatılacak ve ülkenin dört bir yanından gelen istek ve beklentilere kulak verilecek. Bu süre zarfında, bakanlar, MKYK üyeleri ve milletvekillerinin katılımıyla 81 il ve 922 ilçede buluşmalar düzenlenecek.

Partiye Katılanlara Rozet Töreni

AK Parti'ye yeni katılan üyelere rozet takma törenleri düzenlenecek. Önceki dönemlerde görev almış olan il ve ilçe başkanları, milletvekilleri ile bir araya gelerek siyasi tecrübeleri paylaşacaklar.

Bakanlar da Sahaya İniyor

Çeşitli bakanların ve AK Parti Genel Başkan Yardımcılarının da katılacağı etkinliklerle, AK Parti'nin sahada daha güçlü bir varlık göstermesi hedefleniyor. Bu kapsamda, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ve İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya gibi isimler, çeşitli illerde programlara katılacaklar.