Seçim çalışmalarına hızla devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Halit Doğan, 8 Mart Cuma günü Samsun için hayata geçirecekleri projeleri açıklayacak.

Tüm vatandaşları proje tanıtımına davet eden Büyükşehir adayı Halit Doğan, “Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri bir Samsun hedefiyle, Samsun’umuzun fikirlerini dinleyerek oluşturduğumuz projelerimizi paylaşacağımız Proje Tanıtım Toplantımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyorum” duyurusunda bulundu.

“Samsunumuzu daha ileri taşımak için yola çıktık. Ulaşımdan turizme, tarımdan sosyal belediyeciliğe, dirençli şehirlere her alanda projelerimizi hazırladık. Samsun’a fikrinle yön ver diyerek, projelerimizi Samsun’a sorarak hayata geçireceğiz” diyen Halit Doğan, tanıtım toplantısı öncesinde şu bilgilendirmeyi yaptı:

PROJELERİMİZ KONUNUN UZMANLARIYLA HAZIRLANDI

“Akademik kadrolarımıza, gençlerimize, yaşlılarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, şehrimizin tüm dinamiklerine kulak verdik. İstişarelerimizi yaparak, saha araştırmalarımızı gerçekleştirerek, bilim insanlarımız ve konunun uzmanlarıyla projelerimizi tek tek değerlendirerek projelerimizi oluşturduk.

KARADENİZ’İN İNCİSİ SAMSUN!

İmran Nilay Tüfekçi, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Tekrar AK Partiye mi? geçecek İmran Nilay Tüfekçi, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Tekrar AK Partiye mi? geçecek

Daha hızlı, daha güçlü, daha ileri Samsun diyerek çıktığımız bu yolda; Samsun’u Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı haline getireceğiz. 17 ilçemizin tamamında bir ahenk içerisinde hareket ederek Samsun’umuzu hak ettiği değere kavuşturacağız. Samsunumuz; sanayisi, tarımı, turizmi, tarihi ve kültürel değerleri, doğal güzellikleri ve üniversitesi ile Karadeniz Bölgesi’nin incisi bir şehir.

ELİMİZDEKİ DEĞERİN FARKINDAYIZ

Biz bu değerin ve potansiyelin bilincindeyiz. Projelerimizi de bu doğrultuda hayata geçiriyoruz. Samsun’umuzun fikirlerini dinleyerek oluşturduğumuz projelerimizi paylaşacağımız ‘Proje Tanıtım Toplantımızı’ 8 Mart Cuma günü saat 15.00’te Atakum’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde gerçekleştireceğiz. Tüm hemşerilerimizi Proje Tanıtım Toplantımıza bekliyoruz.”