Ak Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse yaptığı açıklamada Ak Parti Samsun İl Başkanlığında yeni görevlendirmeler yaptıklarını belirtti.

2-İşte Bafra’da mahalle mahalle seçim sonuçları 2-İşte Bafra’da mahalle mahalle seçim sonuçları


Ak Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse,’’ AK Parti Samsun İl Başkanlığımızda yaptığımız yeni görevlendirmeler sonucunda; daha önce İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olan  Haluk Bülbül Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına atanırken , Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Sedat Zehir, İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Mehmet Cem Yazgan, Çevre, Şehir ve Kültür'den Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Cem Emre Çakan, AR-GE ve Eğitim'den Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına Emre Başoğlu, Genel Sekreterliğe Hasan Uzun getirilmiştir. Görevlerini devreden değerli yol arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni birim başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun’’ dedi.

HALUK BÜLBÜL KİMDİR

"1967 doğumlu, Liseyi Bafra'da okudu, Üniversiteyi Karadeniz teknik üniversitesi İktisadi ve ilimler fakültesi, Giresun Meslek Yüksek Okulu muhasebe Bölümü ve ayrıca Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi Mezunu. Bafra'da Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmakta.Haluk Bülbül aynı zamanda Bağımsız Denetci olarak görev yapmakta

Editör: Tahsin Kurumahmut