31 Mart seçimlerinden önce Samsun'da Yaşar Doğu Spor Salonunda aday tanıtım toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bafra Belediye Başkan adayı Hamit Kılıç'ı adaylığını ilan ettikten sonra, Bafra'ya hareket eden Hamit Kılıç Bafra girişinde partililer tarafından havayi fişek ve meşalelerle karşılandı, buradaki tebrikleri bir süre kabul ettikten sonra, Kılıç daha sonra parti binasının önüne giderek parti üyelerini ve delegeleri selamladı.

BAFRALILAR HAMİT KILIÇ'I İSTİYORDU

Açılış konuşmasını AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz yaptı, Semiz konuşmasında, "Belediye başkanlığı döneminde Bafra'da güzel hizmetler yaptı. Özellikle Bafralı hemşehrilerimizle görüştüğümüzde, esnaf ziyaretleri yaptığımız da tekrar Belediye Başkanı olarak Hamit Kılıç'ı görmek istediklerini söylediler.

Genel Merkezimizinde değerlendirmesiyle Bafra Belediye Başkanı adayı Hamit Kılıç tayin edildi diyen Semiz, İnşallah 1 Nisan'da da Belediye Başkanımız tekrar Hamit Kılıç olacaktır" dedi.

ÇALIŞANLARIMIN DA HAKKINI TESLİM ETMEM GEREKİR

Burada kurulan platformda partililere seslenen Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "sekiz ay önce sizlerin teveccühü ve Cumhurbaşkanımızın da onayıyla Belediye Başkanlığı görevimize başladık. Bu sekiz ay süre içerisinde belediyedeki çalışanlarımızla beraber, onlarında hakkını teslim etmem gerekir gerçekten. tüm arkadaşlarımızla birlikte elimizi kolumuzu sıvayarak hiç bir mesai saati gözetmeksizin sekiz ay boyunca ciddi bir iş yaparak Bafra'ya hizmet etmeye çalıştık.