Vizesiz gidilen ülkeler! Hangi ülke vize istemiyor? Bu ülkelerde vize şartı aranmıyor Vizesiz gidilen ülkeler! Hangi ülke vize istemiyor? Bu ülkelerde vize şartı aranmıyor

Bekar Yayımladığı mesajında: Damarlarında asil kan taşıyan Türk milletinin onurlu evlatlarının 100 yıl önceki azim ve kararlılığını, artarak devam eden ilim, irfan ve vatan sevgisi ile birleştirerek Cumhuriyeti korumaya devam edeceklerini vurguladı. Bekar , mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Mustafa Kemal Atatürk ve aziz milletimizin en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti, canları pahasına kazanılmış bir zaferin, yedi düvele Türk’ün gücünü gösteren bir silkinişin, sömürge altında yaşayamayan Türk milletinin birlik, beraberlik, dayanışma ve inanma gücünün en büyük mucizesidir. 29 Ekim “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” diyen liderinin izinde varını, yoğunu, canını, malını vatanı uğruna feda eden, cephede çocukları ile yan yana mücadele veren büyük bir milletin, emperyalist bloğu yıkıp geçtiğinin mührüdür. Her karışı isimsiz nice şehit kanı ile sulanmış vatanımız ile ilgili son sözü her zaman milletimiz söylemiştir. Bundan dolayıdır ki; Cumhuriyet, fedakârlıklar ile kendi tarihine yön vermeyi başarmış milletimizin mükâfatıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle; Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere şanlı bayrağımızı Türkiye semalarında ebediyete kadar dalgalandıran tüm vatanseverlere şükran ve minnetimi sunuyorum. Bağımsızlığımızın yegâne sembolü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.