Her mahalleye bir park projesi kapsamında çalışmalarına aralıksız devam eden Kavak Belediyesi Bahçelievler mahallesinde yeni bir park için çalışmalara başladı.Bahçelievler mahallesinde ki Belediyeye ait alana park yapımına başlandığını söyleyen Kavak Belediye Başkanı ibrahim Sarıcaoğlu, "Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Park içerisinde çocuk oyun grup alanları, kamelyalar ve yürüyüş yollarının bulunacağının müjdesini veren Kavak Belediye Başkanı ibrahim Sarıcaoğlu; "Parkı bulunmayan mahallelerimiz tespit edilerek park yapıyoruz. Amacımız ilçemizde sosyal aktiviteyi artırmak. Bahçelievler mahallemizdeki parkımızın çalışmalarına başlanıldı. Şuan kamelyaları yapılıyor. Çok yakında buranında açılışını yapacağız. İlçe genelinde ihtiyaca yönelik çalışmalarımız devam edecek. Parkı eksik olan yere park, fırını eksik olan yere fırın veya o bölgenin ne eksiği varsa o eksiklik tespit edilip gereken yapılacak" ifadelerini kullandı.


Diğer Mahallelerde Unutulmadı

Bahçelievler mahallesindeki park yapım çalışmaları devam ederken aynı zamanda Mehmetpaşa mahallesinde ki Şehit Ümit Eker parkında da çalışmaların başladığını vurgulayan Sarıcaoğlu, "Kavak'ta vatandaşa yönelik hizmetimiz için ekibimiz seferber durumda. Atıl durumda olan Şehit ümit Eker parkında da çalışmalar başladı" dedi.

Kavak Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışı içinde tüm vatandaşlara hitap edebilecek hizmetlerin içerisinde olduğunu vurgulayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "İlçemizde birçok projeye imza attık. Yapılan hizmetlerde Belediyemizin bütçesini aşacak bir projede gerekli yerlerden gerekli desteği aldık. Burada amaç ilçenin birçok alanda kendini ön plana çıkarabilmesi. İlçe  genelindeki sorunlar tespit edildi gerekli çalışmalar yapıldı şimdi sıra bu çalışmaları faaliyete sokmakta. Hemşehrilerimin içi rahat olsun Kavak büyük bir başarıya imza atıyor. Her zaman dediğimiz gibi durmak yok hizmete devam" ifadelerini kullandı.