Türkenler Motorlu Araçlar Ltd.Şti. İşletme sahibi işadamı Tevfik Türken, Mübarek Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Türkenler Motorlu Araçlar Ltd.Şti. İşletme sahibi işadamı Tevfik Türken, Mübarek Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan ANDİÇ, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Türkiye’miz iyi-kötü anıları, üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktı. Milletimiz ve Manavgat’ımız için çok daha güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2024 yılını, siz değerli hemşerilerimle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum.

Başkan Andıç, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Hayata dair acı ve tatlı olayları, sevinçleri ve hüzünleri ile bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla, yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Her yeni yıl canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Temennim; 2024 yılının öncelikle tüm dünyaya dostluk ve barış getirmesi, her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesidir. Bu duygu ve düşüncelerle “2024 yılının ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, huzur, mutluluk ve aydınlık günler getirmesi temennisiyle, tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutlar; ailesi, yakınları ve sevenleriyle birlikte nice güzel yıllar dilerim.”

Editör: Tahsin Kurumahmut