AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, AK Parti'ye 21 yılda kapatma davasından MİT kumpasına, gezi olaylarından 15 temmuz darbe girişimine kadar bir çok engel çıkarıldığını belirterek, ''Aziz milletimiz AK Parti’mize en güçlü desteği verecek, 14 Mayıs’ta Anadolu irfanı galip gelecektir” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı, ilçe ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. İlkadım ve Havza ilçesinde bir dizi ziyarette bulunan Kırcalı, vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde bugüne gelene kadar AK Parti'nin önüne çıkarılan birçok engele vurgu yaptı.

Orhan Kırcalı; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 21 yıldır  devam eden AK yolculuğumuzda büyük ve güçlü Türkiye hedefimize ulaşmamamız için birçok engel çıkardılar.

AK Parti’mizi kapatmak için dava açtılar, MİT kumpası ile uluslararası arena da ülkemizi suçlu duruma düşürmeye çalıştılar, gezi olaylarıyla sokaklarımızı ateşe verdiler, 17-25 Aralık’ta millî iradeyi gasp etmeye yeltendiler, 15 Temmuz’da FETÖ’cü ihanet çetesi ile darbeye kalkıştılar, DEAŞ’ından PKK’sına kadar emperyal güçlerin desteklediği terör örgütleriyle ülkemize saldırdılar.

Aziz milletimiz tüm bu badirelerde dik duran, milli iradeye sahip çıkan Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında durduğu gibi bugünde AK Parti’mize en güçlü desteği verecek, 14 Mayıs’ta Anadolu irfanı galip gelecektir” dedi.