Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Özlem Maraş, iş ve siyaset dünyasının önde gelen insanları ile kahvaltıda bir araya geldi. İş insanları Nejat ve Ömer Baran'ın ev sahipliğinde; Önceki Dönem Ticaret Bakanı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, AK Parti Önceki Dönem Milletvekili Ahmet Yeni'nin yanı sıra; Cumhur İttifakı temsilcileri AK Parti ve MHP'nin Atakum İlçe Yöneticileri ve iş dünyasından çok sayıda saygın iş insanının katıldığı toplantıda, 31 Mart'ta Cumhur İttifakı bayrağını Atakum'da dalgalandırmaya kararlı olduklarını belirtti.

ATAKUM'DA ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİ BAŞLATACAĞIZ

"Önlenemez yükselişimizi içlerine sindiremiyorlar" diyen Mimar Özlem Maraş şunları kaydetti: "Atakum'da sıra dışı bir seçim süreci yaşanıyor. İçlerindeki korkuyu artık dışa vuruyorlar. Uykuları kaçıyor, uyuyamıyorlar. Yarasa gibiler, gece mesaisi yapıyorlar. İçlerine öyle bir korku salmışız ki, afişlerimizi kesiyorlar. Onlar kestikçe biz daha fazlasını asıyoruz. Asacağız. Asla yılmayacağız, Bu karanlık şer odaklarına inat Atakum'la Atakumlu ile bütünleşip bu güzel ilçede şahlanış dönemini başlatacağız. Hazırız, kararlıyız."

SİYASET MÜHENDİSLERİ SAHNEYE ÇIKTI

Atakum'da seviyeli bir seçim süreci yaşamayı arzu ettiklerini ve bunun için tüm ekiplerine bu yönde talimat verdiklerini belirten Mimar Özlem Maraş, "Biz yapıcı siyasetimizi devam ettireceğiz. Doğruları anlatmayı sürdüreceğiz. Atakumlu hemşehrilerimizle gönül köprüleri kurmak için kapı kapı dolaşıyoruz, dolaşmaya devam edeceğiz. Atakum'la ilgili hayallerimizi; Atakumlu büyüklerimizle, Atakumlu kadınlarımızla, Atakum'un gençleri ile paylaşacağız. Birlikte bir Atakum hayali inşa edeceğiz. Bizim derdimiz bu. Ama bir takım siyaset mühendisleri de boş durmuyor. Kendilerince Atakum'a, Atakumluya rağmen bu ilçeyi dizayn edebileceklerini

düşünüyorlar. Onlara fırsat vermeyeceğiz. Atakum'un kaderi ile oynamalarına izin vermeyeceğiz.

ATAKUM'UN İRADESİNE İPOTEK KOYAMAYACAKLAR

Kim ne derse desin, kimler, hangi kapalı kapılar ardında kimlerle kirli pazarlıklar içerisine girerse girsin. Kimler, hangi odalarda, hangi masa başında hazırladıkları belirsiz anket çalışmaları ile Atakum'u dizayn etmeye çalışırsa çalışsın. Başarılı olamayacaklar. Atakumlu hemşehrilerimizin iradesine ipotek koyamayacaklar. Buna asla izin vermeyeceğiz. Biz, Cumhur İttifakı mensupları AK kadrolar ve MHP'li kardeşlerimizle birlikte buradayız. Atakum'u yüceltmeye, yükseltmeye, hazırız, kararlıyız. Hiçbir engele de boyun eğmeyeceğiz. Herkes bunu böyle bilsin" diye konuştu.