ATAKUM BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ -RESUL AKYÜZ

MHP AHMET HATİNOĞLU

 AK PARTİ - SELEN GÜLHAN ÇAM

AK PARTİ -İSA BOZÇELİK

MHP-  KADİR ERDOĞDU

AK PARTİ -TURAN MISIR

AK PARTİ -İSMAİL HUT 

MHP - TAMER YILDIZ 

AK PARTİ -ERDAL BENLİ 

AK PARTİ -YAŞAR YİĞİT

MHP - BAYRAM ÜRER

Başkan Kocabaş’tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Başkan Kocabaş’tan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

AK PARTİ -SEBİHA ÜSTÜN

AK PARTİ - SAİM ŞENOCAK

MHP -  DENİZ ÇALGIÇ

AK PARTİ -EYÜP BEKTAŞ

MHP - ALPARSLAN KAYA 

AK PARTİ -FATİH TAFLAN

AK PARTİ -YÜKSEL BOZKURT 

MHP - SERHAT KABATAŞ

AK PARTİ -ALPER CANİKLİ

AK PARTİ -MEHMET YILMAZ

MHP - MURAT ÖNDER 

AK PARTİ -RUHİ ÇİLEK

AK PARTİ -FESİH ÖZYOLCU

MHP - BURHAN KÖSE 

AK PARTİ -MERYEM KUDAL

MHP - Zafer Gemicioğlu

İLKADIM BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

1-  Mustafa Seven
2-  Ali Sukas
3-  Serkan Akyüz
4-  İlkay Erkan
5-  Özkan Şener
6-  Muharrem Soylu
7-  Ahmet Çağdaş Çatoğlu
8-  Murat Gürbüz
9-  Mustafa Umar
10- Merve Bayraktar Keskin
11- Tunç demirel
12- Ahmet Arslanoğlu
13- Ahmet Kayır
14- Davut Yolaydın
15- Fikret Öztürk
16- Sertan Demirtaş
17- Şeref Demirci
18- Muhammed Halit Kasım Tekyıldız
19- Turan Ordulu
20- Ferdi Bodur
21- Abbasi Dinç
22- Tarık çelik
23- Ömer Saraçoğlu
24- Muzaffer Hamurcu
25- Yusuf Yoloğlu
26- Cemil Köseoğlu
27- Asiye Moral
28- Mustafa Öztürk
29- Engin Gök
30- Nisanur Çelikkanat
31- Halukcan Gündoğdu
32- Muharrem Yılmaz
33- Serkan Kanca
KONTENJAN
1-    İbrahim Güven
2-    Alper Aydemir
3-    Çetin Topsakal
4-    Kadir Soylu

CANİK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

Canik AK Parti - MHP belediye meclis üyeleri listesi
1-  Melek Kabulaş Ertaş
2-  Adem Memiş
3-  Ali Alper
4- Hasan Meral
5-  Mahmut Livaoğlu
6-  Vedat Öz
7-  Ahmet Malkoç
8-  Hakan Akbulut
9-  Fatih Öztürk
10- Hüseyin Eler
11- Hikmet Şimşek
12- Reşat Etli
13- Hasan Aslantürk
14- Cemil Güngör
15- Fatma Donbay
16- Yusuf Ceniklioğlu
17- Ömer Yazgı
18- Gülay Korucu
19- Aydın Güney
20- Hüseyin Kılıç
21- Seyit Adbullah Ayaz
22- Fevzi Çakır
23- Bekir Doğan
24- Hamit Marhan
25- Ali Öztürk
26- Ali Yılmaz
27- Ümit Özkan
28- Özlem Tok

BAFRA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

1- AK PARTİ - EYÜP SABRİ ŞAHİN 

2- MHP - ABDURRAHMAN CAMAŞ 

3- AK PARTİ - SONER TAŞ - LİSANS

4- AK PARTİ - HASAN YAVUZ ATASEVEN 

5- MHP - FATİH UNCU

6- AK PARTİ - CEMİL MUSAOĞLU 

7- MHP - ARSLAN YILDIRIM 

8- AK PARTİ - BÜNYAMİN KURT 

9- AK PARTİ - NAZİFE SORUKLU 

10- MHP - KADİR YILDIRIM

11- AK PARTİ - DOĞAN ÖNDER 

12- AK PARTİ - ALİ OĞUZ

13- MHP - ASIM CELAL USTA 

14- AK PARTİ - BAYRAM ŞENER 

15- MHP - HAMDİ KOZİL 

16- AK PARTİ - EMRE ÇAPOĞLU 

17- AK PARTİ - ADNAN GÜNAL 

18- MHP - SEDAT ÖZTÜRK 

19- AK PARTİ - NECATİ KARAGÖZ 

20- MHP - RECAİ AKÇER 

21- AK PARTİ - AV. BUSENUR BALKAYA 

22- AK PARTİ - AHMET DEREBEY

23- MHP ‐ ERTUĞRUL ÇAKIR 

24- AK PARTİ - NUMAN KALAY 

25- AK PARTİ - KUDRET AYDOĞAN

26- MHP - ZEKERİYA TULUM

27- AK PARTİ - HÜSEYİN CEYLAN 

28- MHP - MEHMET ÖZÇAKIR 

KONTENJAN ADAY

1-MURAT CEVAHİR - LİSANS - EMEKLİ ÖĞRETMEN

2-ALİ KOCABAŞ - LİSE - İŞ İNSANI

3-ERKAN MUSTAFA TOKUR - LİSE - İŞ İNSANI

ÇARŞAMBA MECLİS ÜYELİĞİ LİSTESİ

Mali Müşavir/Bağımsız Denetçi Mehmet Köse,
Serbest Meslek Nihat Soğuk, 
Mimar Sefacan Toraman, 
Mühendis Deniz Atalay, 
Esnaf Ali Kemal Totuk, 
Emekli İlknur Gümüş,
 İşletmeci Hamza Çakır, 
Mühendis Uğur Özköroğlu,
 Esnaf Mustafa Atay, 
Avukat Sefa Soycan, 
Esnaf Sezgin Şen, 
Esnaf Efraim Yiğit, 
Büro İşçisi Semahat Albayrak, 
Emekli Din görevlisi Aydın Öztürk, 
İşletmeci Kadircan Yıldızoğlu, 
Emekli Ahmet Sezgin, 
Müteahhit İsmail Kır, 
Emekli Erdoğan Terzi, 
Yetkili Servis Hasan Çakır, 
Esnaf Reha Çiçek, 
Harfiyatçı Kenan Karaca, 
Yönetici Fatih Arabacı, 
Esnaf Davut Yaman, 
Esnaf Mustafa Uyanıkoğlu,
 Fotoğrafçı Elif Öztürk, 
Sürücü Kursu İşletmecisi Adem Korkmaz,
 Emekli Ali Atmaca, 
Harita Teknikeri Mustafa Uçar.

Bu asil üyeler dışında kontenjan üyeleri ise, Yüksek Lisans Avukat Mücahit Yılmaz, Esnaf Hasan Öneği ve Mobil İletişim Erkan Karaca şeklinde olduğu öğrenildi.

TEKKEKÖY MECLİS ÜYELİĞİ LİSTESİ

Cumhur İttifakı'nın Tekkeköy'de çıkardığı meclis üyeliği listesi açıklandı. 

Açıklanan liste şu şekilde: 

1- Aydın Çift
2- Sadettin Küçükali
3- Semih Alper
4- Mümin Vural
5- Kamil Çilingir 
6- Ufuk Şenel
7- Talip Ayyıldız
8- Elif Al
9- Vahit Erdal
10-Ziya Kalafat
11-Selman Kurtoğlu
12-Kenan Beyazyüz
13-Sercan Şahbazoğlu
14-Şaban Acar
15-Mehmet Doğan
16-Mervegül Yılmaz
17-Ethem Birinci
18-Ali Oruç
19-Hasan İşcan
20-Recai Akçer 
21-Ahmet Bozbaş
22-Aziz Üstün
23-Mustafa Yapıcı

KAVAK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

1- Mustafa Sarıoğlu- AK Parti
2- Ali Hikmet Karaosmanoğlu- MHP
3- Abdullah Öksüz- AK Parti
4- Feyzullah Yamanoğlu- MHP
5- Şevki Tarım- AK Parti
6- Yılmaz Kırış- MHP
7- Sinan Aracı- AK Parti
8- Yavuz Yüce- MHP
9- Yavuz Köksal-AK Parti
10-Ali Us-MHP
11-Turan Dağcı- AK Parti
12-Aydın Özdemir- MHP
13-Refik Saydam- AK Parti

ALAÇAM CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ LİSTESİ

Ali Şengül

Erdinç Gül

Güven Kıcır

Hüseyin Bedir

Çetin Akça

Ercan Aydoğdu

Özgür Ayçil

Dursun Büyükkal

Hasan Çelik

Recep Çolakoğlu

Yusuf Yılmaz

Yaşar Çaylı

Tarık Tosun

KONTENJAN

Şenel Cındık

Adem Yılmaz

YAKAKENT'TEKİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARININ TAM LİSTESİ:

1-    Fahri Atalay
2-    Hasan Sarısoy
3-    Özge Sarışan
4-    Fatih Korkmaz
5-    Emine Şahin
6-    Savaş Akyüz
7-    Yeliz Sarıbaş
8-    Turan Çakır
9-    Yaşar Alkiraz
KONTENJAN
1-    Mehmet Gençoğlu

19 MAYIS BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ 

1-  YUSUF AYDIN

2- RECEP KAÇAR

3- MUSA ALTUN

4- ÖMER ATİK

5- FATMA KARAKARTAL

6- AZİZ USLU

7- AYDIN KURUCA

8- ŞAFAK AYVAZ

9- YAHYA TEMİZ 

10-HAKAN AKSOY

11-ŞÜKRÜ ŞENER

12-METİN DEMİR

13-FUAT BAYRAM

KONTENJAN 

1- ALİ ŞAFAK

2- MEHMET İŞBİLİR