Bafra’da her fırsatta esnaf ve vatandaşların kapısını çalan, gönüllerine dokunan Başkan Kılıç, bu kez 19 Mayıs caddesi, Çaycılar Sokak ve Tekel Caddesi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

İlçede gerçekleştirilen ziyaretlerde AK Parti İlçe Başkan Vekili Nami Baş, MHP İlçe Başkan Vekili Haydar Kadakal, Ak Parti ve MHP Teşkilat Mensupları  ve belediye meclis üyeleri Başkan Kılıç’a eşlik etti.

İNSAN ÖNCELİKLİ HİZMET ODAKLI ANLAYIŞ

Yapılan ziyaretlerin amacının esnaf ve vatandaşların sorunlarını, önerilerini birinci ağızdan dinlemek ve halkla iç içe olarak istişare etmek olduğunu vurgulayan Başkan Kılıç, “Göreve başladığımız ilk günden itibaren Bafra’mız için, esnaflarımız ve vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için görevden değil gönülden çalıştık. Her zaman insan öncelikli hizmet odaklı bir anlayışı benimsedik. İlçemizin dört bir yanında mahalle mahalle, sokak sokak merkez-kırsal ayırt etmeden bütün vatandaşlarımızla bir araya gelmeye özen gösterdik. Esnaf ve vatandaşlarımızın beklentilerini, taleplerini ve sorunlarını birinci ağızdan dinledik, dinlemeye de devam edeceğiz. Vatandaşlarımız ile iç içe fikir alışverişinde bulunmayı sürdürecek Bafra’mızı Gerçek Belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi.

Başkan Hamit Kılıç, çaldığı her kapıda tevazu ve samimiyetle karşılandıklarını dile getirerek Bafra’ya hizmet için çıktıkları bu kutlu yolda gördükleri ilgi, alaka ve samimiyetin kendilerine güç verdiğini kaydetti. “Esnaf ve hemşehrilerimizin bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve destek doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor hamdolsun” ifadesini kullanan Başkan Kılıç, her daim samimiyet ve güler yüzle karşılayan esnaf ve vatandaşlara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.