Mustafa Kemal İlkokulundan Rekor Kan Bağışı Mustafa Kemal İlkokulundan Rekor Kan Bağışı

Azerbaycan - Bakü uluslararası Gıda Fuarı ve İş Gezisine üyelerinden oluşan bir heyetle giden Bafra Ticaret ve Sanayi Odası, Bakü Büyükelçisi Cahit Bağcı’yı ziyaret etti.
Ziyarete Bafra TSO Başkanı Serdal Sefa Kocabaş,Bafra Ticaret Borsası Başkanı Tarık Erol, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner,Bafra TSO Meclis Başkanı Hakan Yıldırım,Meclis Üyeleri Üyesi Murat Şahin,Engin Liman ve Serdar Keskin, Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hurşit Tulum, Karadeniz Genç İş Adamları Federasyonu Başkanı  Yavuz Selim Muratoğlu, Türk Hava Kurumu Bafra Şube Başkanı Osman Genç, İle Oda üyeleri Erol Aksoy ve Ramazan Yılmaz katıldı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Ziyarette Azerbaycan-Türkiye ilişkisi ve ticareti ile ihracatı ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu .
Bafra TSO Başkanı Serdal Seda Kocabaş “Bakü Büyükelçimiz sayın Cahit Bağcı’ya misafirperverliği ve sohbet tadındaki paylaşmış olduğu bilgiler için teşekkür ediyoruz” diyerek günün anısına bir plaket takdim etti.
Ayrıca ziyarette Büyükelçi Cahit Bağcı’yı Ticaret Başmüşaviri Ahmet Erdal,Ticaret Başmüşaviri Murat Yaman, Ticaret Başmüşaviri Yakup Sefer, Tarım Müşaviri Hakan Kalender ve Bakü Büyükelçiliği İkinci Katibi Levent Kızılbağlı da eşlik ettiler.