AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, seçim çalışmalarına yüksek tempo ile devam ediyor. Adaylığı açıklandığı günden bu yana mahalle mahalle, sokak sokak gezen Gür, vatandaşlarla buluşuyor. 

Ender Gür ve beraberindekiler dün de yoğun tempo ile günü tamamladı. Gür, baba ocağı olan Yukarı Dikencik Mahallesi'ne giderek büyüklerinin hayır duasını aldı. Burada projelerini anlatan Gür, mahalleliden destek istedi. 

ESNAF VE PAZAR YERLERİ GEZİLDİ
Gülören Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi, Süleymanpaşa ve Mustafa Kemal Güneşdoğdu caddelerinde esnaf ve pazar yeri gezip, vatandaşlarla buluşan Gür'e ilgi çok büyüktü. Ziyaretler SASKİ, YEPAŞ, Aksa ve İlçe Seçim Kurulu'yla devam ederken, günün sonunda ise siyasi toplantılar yapıldı. 

BBP VE AK KADINLARLA İSTİŞARE
Cumhur İttifakı'nda yer alan Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Başkan Adayı Ender Gür, İlçe Başkanı Ali Kemal Totuk ve yönetimiyle istişarelerde bulundu. AK Parti Çarşamba İlçe Kadın Kolları toplantısıyla da çalışmalar değerlendirilip, ilerleyen günler için yapılacaklar planlandı.