AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, "Samsun Büyükşehir ve Çarşamba Belediyesi'ni kazanmak yetmez, Belediye Meclisi'ni de Cumhur İttifakı olarak kazanacağız. Sloganımız, 'uyumlu belediyecilik', söz de karar da Çarşambalı'nın" dedi


Yerel seçimler öncesi saha çalışmalarını sürdüren AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.


Başkan Adayı Ender Gür, Atatürk Bulvarı, Dr. Ata Giritli, Kızılay, Stadyum ve Dr. Erol Uysal caddeleri ile Tuncay Kocabaş Sokak'ta esnafla bir araya geldi. 


PROJELERİMİZİ TANITACAĞIZ

Günün sonunda Sarıcalı Mahallesi'ndeki vatandaş buluşmasına katılan Ender Gür, projelerinden bahsetti. Gür, "Kadınlarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, özel gereksinimli ve engelli bireylerimize yönelik önemli projelerimiz var. Bunların tamamı 1 haftaya netleşecek ve kamuoyuyla paylaşacağız. Şu anda teknik ekibimiz çalışıyor. Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Halit Doğan'ın döneminden devam eden projeler var. Çarşambalıların gönlü rahat olsun, devam eden ve yeni projelerle yolumuza tam gaz kaldığımız yerden devam edeceğiz" diye konuştu.


UYUMLU BELEDİYECİLİK

AK Partili Ender Gür, "Biz 'uyumlu belediyecilik' sözü veriyoruz. Muhtarıyla, belediye meclisiyle, vatandaşıyla, büyükşehir belediyesiyle, merkezi hükümetle uyumlu bir belediyecilik. Bu ayaklardan birisi aksarsa uyum bozulur. Çarşamba'yı ortak akılla yöneteceğiz. Biz hem Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni, hem Çarşamba Belediyesi'ni, hem de Belediye Meclisi'ni Cumhur İttifakı olarak kazanmalıyız. 31 Mart gecesi sandıktan 'Cumhur İttifakı' olarak zaferle ayrılmalıyız. Çok çalışacağız, vatandaşa anlatacağız, kazanmak boynumuzun borcu olsun. 30 yıllık iki arkadaş Başkanımız Halit Doğan ve ben Ender Gür, Çarşamba'yı geleceğe hazırlayacağız" sözlerini kaydetti.

--------------------------

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan'ın 30 yıllık arkadaşı olduğunu söyleyerek, "Çarşamba için omuz omuza çalışacağız" mesajı verdi.