AK Parti Samsun Milletvekili Adayı İrfan Şenocak, Canik ilçesinde Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ile birlikte, esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla çay sohbeti yaptı. 14 Mayıs seçimleri için vatandaşlardan destek isteyen Şenocak, yaptıklarının, yapacaklarının teminatı olduğuna vurgu yaptı.

EN ÖNEMLİ SEÇİM

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten İrfan Şenocak, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin Cumhuriyet tarihinin en önemli, en kritik seçimi olduğunu ifade ederek, Seçime çok az kaldı. Açıkça görüyoruz ki artık saflar netleşti. Bir tarafta 'Dev projeleriyle yükselen bir Türkiye.' diyen Cumhur İttifakımız, diğer tarafta ise Türkiye'ye dair tek bir projesi olmayan Millet İttifakı ve Kemal Kılıçdaroğlu var. Bir tarafta milleti için köprüler, tüneller, hızlı tren hatları, şehir hastaneleri, havalimanları, millet bahçeleri, sosyal konutlar, modern üniversiteler inşa edenler var, diğer tarafta milletin gönlüne boş vaatlerle girmeye çalışanlar var; Türkiye'yi yüz yıl geriye götürmek isteyenler var."
YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

''Bizim işimiz hizmet, gücümüz de aziz milletimiz'' diyen İrfan Şenocak, ''14 Mayıs'ta tempomuzu daha da artıracağız. Gaza daha da basacağız. Hedeflerimiz, büyük. Karşımızdaki bu zillet ittifakının nelere talip olduğunu iyi anlatacağız. Türkiye düşmanları, Millet İttifakı'nı işaret ediyor. Uyanık olmalıyız. Önemli bir seçime gidiyoruz. Cumhurbaşkanı'mız liderliğinde çok şey kazandık. Bundan sonra da büyük planlarımız var. Sonucunda vatandaşımız kazanacak. Milletimizin derdi, bizim derdimiz. Çok konuşmayız, eserlerimiz ve siyasetimiz konuşur. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.'' diye konuştu.