İş insanı Ömer Çapoğlu adaylık dilekçesini AK Parti Samsun İl Başkanlığına sundu.

Çapoğlu, adaylığıyla ilgili şunları söyledi;

28.dönem milletvekili seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanlığına aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Memleketimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni eder, aday adaylarımızın tamamına başarılar dilerim.

Çapoğlu,“Türkiye Yüzyılına ilk adım atacağımız bu yılda, millet olarak önemli bir kararın eşiğindeyiz. Millete hizmet yolunda 21 yıldır hizmet eden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte bu yolda yürümek için AK Parti Samsun’dan Milletvekili Aday Adayı oldum.

Hem ülkemize,Hem Şehrimize hizmet etmek bu davaya gönül vermiş, bu davaya inanmış bir iş insanı olarak ilimizi mecliste temsil etmek adına bir yola çıkmış bulunuyorum. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin”

“Cumhurbaşkanımızın liderliğinde inşallah ülkemizin her tarafına hizmetler yapmaya milletimizin gönlüne dokunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanan Çapoğlu, şöyle konuştu: “Aday adaylığı sürecinin ardından partimizce adaylar belirlenecek ve daha sonra da aziz milletimiz sandığa gidip kararını verecek. Milletimizin her birinin oyuna talip olan bu kutlu davanın bir ferdi olarak bu süreçte çalışmaya devam edeceğiz. Bir yandan deprem sonrası milletimizin yaralarını saracağız bir yandan da ülkemizin yarınları için mücadele etmeye devam edeceğiz. İnşallah 14 Mayıs’ta sandıktan yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz zaferle çıkacaktır.”

ÖMER ÇAPOĞLU KİMDİR….