İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Bafra’da kırsal bölgede bulunan Sürmeli, Aktekke, Kapıkaya,  Evrenuşak, Tütüncüler, Selemelik, Asar ve Hıdırellez mahallelerini ziyaret ederek bölge sakinleri ile bir araya geldi. Programa İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayları Yunus Gün, Efe Aydın ve İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz eşlik etti.

“UNUTULAN DEĞİL YÜKSELEN BAFRA ÇOK YAKIN”

Bafra’daki sorunların çözümleri ile ilgili projelerin hazır olduğunun altını çizen Tüfekci, “Bafra, şehrimizin en önemli ilçelerinden biridir. Bu güzide ilçemiz için tarım alanında, sanayi alanında, turizm alanında yapılabilecekler fazlasıyla varken bu iktidar 21 yıldır bırakın yapmayı olanın da verimini düşürdü. Bafra’nın en büyük ihtiyaçlarından biri olan sebze ve meyve halini Türkiye’nin en verimli ovalarından birinin ortasını betonlaştırarak yapmayı hayal eden bir zihniyet ile karşı karşıyayız. Size ‘İYİ’ler olarak söz veriyoruz, 14 Mayıs’tan sonra unutulan bir Bafra değil her alanda yükselen bir Bafra göreceksiniz.” dedi.

“KIRSAL BÖLGELERİN KALKINMASI ŞEHRİN KALKINMASIDIR”

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Bafra’daki Sürmeli, Evrenuşak, Aktekke, Kapıkaya, Tütüncüler, Selemelik, Asar ve Hıdırellez mahallelerini ziyaret ederek, İYİ Parti'nin Samsun için kalkınma hamleleri ile ilgili “Şehrimiz her alanda büyümeye ve gelişmeye elverişli bir şehir. Biz projelerimizi ve hizmetlerimizi sadece ilçe merkezleri ile sınırlı tutmadık, tutmayacağız. Bütün ilçelerimizdeki kırsal bölgelerin kalkınması, gençlerin fırsat eşitliği çerçevesinde eğitim alması, köy okullarının açılması, taşımalı eğitim sisteminin kaldırılması gibi birçok projeyi en kısa sürede hayata geçirerek kırsal bölgeler ve merkezler arasındaki farkı en aza indirip şehir içindeki göçü de durdurmayı hedefliyoruz.” dedi.