Ak Parti 1.Bölge İstanbul Milletvekili Aday Adayı İbrahim Deniz, ‘’ Genel Başkanımız Ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan İle Aynı Yolda Aynı Zamanda Yol Yürümekten Her Zaman Onur Ve Şeref Duydum’’ SAMKON’un (Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonunun ) tam desteğini alan ve ayrıca tüm federasyonların ve 1.bölgedeki tüm STK’ların teveccühü ile tam destek alan Samsun ve Türkiye sevdalısı İbrahim Deniz Ak Parti İstanbul 1.Bölge milletvekilliği aday adaylık başvurusunu yoğun katılımla gerçekleştirdi.

SAMKON (Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu ) Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı, federasyon başkanlarının ve yöneticilerinin, 1.Bölgede bulunan STK’ların sadece sözde değil yanında bulunarak da desteğini alan Samsun ve Türkiye sevdalısı İbrahim Deniz, AK Parti 1.Bölge İstanbul Milletvekili Aday Adaylık başvurusunda bulundu. 2000 Yılından Bu Yana Gemi Tamir, Bakım Onarım ve Deniz Taşımacılığı Sektöründe Yüksek Tecrübe ve Bilgi Birikimine Sahip, Deniz İşletmeciliği Alanlarında İdari Yöneticilik Yapan, Filosunda 2 Adet 5000 Dwt Ticari Gemi Bulunan DEGEM Gemi Bakım Onarım ve HANCARA Denizcilik Firmalarının Yönetim Kurulu Başkanlığını Yapan, 2005 Yılında AK Parti Çatısı Altında Başlayan Siyasi Kariyeri, Partinin Her Kademesinde Çeşitli Görevlerde Sürdürmekte olan ve İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği İle Birlikte Samsun’un Sivil Toplum Örgütlerinin Çatı Kuruluşu SAMKON ( Samsun Sivil Toplum Örgütleri Konfederasyonu ) Genel Başkan Yardımcılığı Görevlerine Devam Eden, Mesleği Gereği Yurtdışı Ziyaretleriyle Birçok Ülkeyi Dolaşan Deniz Evli ve Üç Çocuk Babası olan yaptığı çalışmalarla, projelerle her kesimin takdirini kazanan Samsun ve Türkiye Sevdalısı İbrahim Deniz şimdi bu sevdasını ülkesine hizmet etme aşkı ile Ak Parti 1.Bölge İstanbul Milletvekili Aday Adaylığı ile perçinledi.

DEGEM GEMİ BAKIM ONARIM /HANCARA DENİZCİLİK

Yönetim Kurulu Başkanı, SAMKON Genel Başkanvekili, İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi, Tuzla Belediyesi Önceki Dönem Meclis Üyesi, Samsunlu Konfederasyon, Federasyonlar ve Derneklerin Desteklerini Alan İbrahim Deniz Aday Adaylık Başvurusunu İl Başkanlığına Yoğun Katılımla Gerçekleştirdi. AK Parti 28.Dönem Milletvekili A. Adayı İbrahim Deniz aday adaylık başvurusundan sonra yaptığı önemli açıklamalarda, ‘’ 6 Şubat 2023 Günü 11 İlimizde Asrın Depremini Yaşadık. Devletimizin Büyüklüğü, Milletimizin Dayanışma Gücü ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliği İle Yaraları Sarmaya Çalışıyoruz. Gerek SAMKON Genel Başkanımız ve Tüm Federasyonlarımızla ve İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Olarak da İstanbul Valiliğimizce de Desteklerimiz Devam Edecektir.

SAMKON (Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Genel Başkanı Kaya Aşçı ve Federasyon Başkanları ve Yöneticilerin Sadece Sözde Değil Yanımda Bulunarak Heyecanlı Günümde Yalnız Bırakmadılar Tüm Başkanlarımıza Teşekkür Ediyorum. Kuruluşundan Günümüze Her Kademesinde Aşkla Şevkle Çalıştığım, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan İle Aynı Yolda Aynı Zamanda Yol Yürümekten Her Zaman Onur ve Şeref Duyduğum, Hiçbir Zaman Sıradan Bir Siyasi Parti Olarak Görmediğim Bu Dava Hareketin, Ülkenin Umudu Ümidi Olan AK Partimize Bugün İtibariyle Milletvekili Aday Adaylığı Müracaatımı Gerçekleştirdim. Hep Birlikte İnşallah Her Zamankinden Daha Çok Sahada Olup Vatandaşlarımızla Birebir Görüşeceğiz. 14 Mayıs’ta Milli Duruş Sergileyenler Kazanacak. Ülkemizin Ekonomisini Şimdiden IMF’ye Teslim Etme Vaadinde Bulunanlar Değil, Milli Ekonomi Diyenler Kazanacak. ‘Türkiye Yüzyılı’ Hedefimiz, Hemen Şimdi Parolasıyla 15 Mayıs Sabahı Aşkla İnançla Hep Birlikte El Ele, Omuz Omuza Yürüyerek Hep Birlikte Kazanacağız. Öyle Bir Kazanacağız Ki Kimse Kaybetmeyecek İstanbul Halkı Kazanacak, Türkiye Kazanacak..’’diyerek sözlerini tamamladı.

28.DÖNEM AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ A.ADAYI İBRAHİM DENİZ KİMDİR?

12.03.1983 Samsun Alaçamda Doğdu. Eğitimini Taşkelik Köyü İlkokulu, Alaçam İmam Hatip Orta Okulu Eğitimlerini Tamamladı. Eğitimine Pendik Elçi Akşam Lisesi Sonrasında Topkapı Üniversitesiyle İstanbul’da Tamamladı. Çok İyi Derecede İngilizce konuşmakta ve yazmaktadır.